o firmě aktuality kontakty

Zednické práce - Grego interiéryZednické práce - Grego interiéry
Tvoříme moderní design vašeho života
 

Zednické práce

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny? Chcete položit nové dlaždičky, opravit omítku a nevíte si rady? Využijte námi nabízené zednické práce, které jsou tu pro Vás. Naši kvalifikovaní a zkušení zedníci i řemeslníci si poradí s jakoukoli zednickou prací a přitom mají neustále na vědomí, že kvalitně provedené zednické práce jsou základem jakékoli přestavby.


Provádíme:

  • menší stavby
  • rekonstrukce
  • drobné zednické práce

Zednické práce kvalitně a precizně

Jakékoli zednické práce, od zdění, omítání přes obkládání až po betonářské a bourací práce, provádíme kvalitními a ozkoušenými materiály v kombinaci s moderními technologiemi s takovou pečlivostí a přesností, aby byl zákazník vždy spokojen.


Naše zednické práce vykonávají profíci

Naši zkušení zedníci provádějí veškeré zednické práce v nadstandardní kvalitě. Dle Vašich přání a potřeb změní dispozice ve Vašem bytě, zrekonstruují koupelnu, bytové jádro, provedou štukatérské práce, vystaví nové zděné příčky a mnoho dalšího. Samozřejmostí je odborné poradenství při výběru materiálu a jeho spotřebě, který dodají až do domu a kvalitně zpracují.

Víme, že tam, kde trávíte nejvíce času, byste se měli cítit co nejlépe, proto jsou naše zednické práce přesné a precizní.


Jak u nás probíhají zednické práce

Zednické práce Zednické práce Zednické práce Zednické práce

Zednické práce Zednické práce Zednické práce Zednické práce

Zednické práce Zednické práce Zednické práce Zednické práce

Zaujaly Vás naše služby? Máte nějaké nejasnosti? Potřebujete podrobnější informace nebo chcete předběžný odhad ceny? Kontaktujte nás pomocí krátkého poptávkového formuláře.


 

Aby mohl být dotaz odeslán, vyplňte všechny kolonky.