o firmě aktuality kontakty

Rekonstrukce koupelny Ostrava - Grego interiéryRekonstrukce koupelny Ostrava - Grego interiéry
Tvoříme moderní design vašeho života
 

Rekonstrukce koupelny Ostrava

Přejete si mít ve svém bytě nebo domě místo, které bude funkční a přitom příjemné pro relaxaci a odpočinek? Sníte o koupelně, kam se budete po ránu těšit? Pak to není nesplněné přání. Rekonstrukce koupelny dnes patří k běžným standardům v přestavbách bydlení.


Rekonstrukce koupelny v rukou profesionálů

Rekonstrukce koupelny představuje změnu, kterou byste měli vložit do rukou profesionálů. Ti nejen že posoudí současný stav, ale zároveň i navrhnou nejlepší možné řešení dle prostorových možností a Vašich požadavků.


S rozhodováním Vám rádi pomůžeme

Než se rozhodnete pro rekonstrukci koupelny, měli byste si rozmyslet, co od koupelny očekáváte, zejména pak zvážit potřeby všech členů domácnosti. Nevíte-li si rady, rádi Vám poradíme třeba s tím, jak vyřešit prostor koupelny, jaké vybrat umyvadlo, typ nábytku a mnoho dalšího. Poté se dohodneme na průběhu rekonstrukce koupelny a na samotných stavebních pracích, které odborně provedou naši zkušení profesionálové znalí moderních postupů i kvalitních materiálů.


Jak probíhá rekonstrukce koupelny?

Časový harmonogram rekonstrukce koupelny se odvíjí od toho, v jaké šíří se přestavba provádí – zda se jedná o rekonstrukci koupelny v panelovém bytě, která je tvořená umakartem, nebo o rekonstrukci zděné koupelny, kdy se třeba předpokládá zachování odpadů a rozvodů vody.


Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě zahrnuje zbourání umakartového jádra, které dříve platilo za rychlé a levné řešení. Rekonstrukce koupelny tak představuje uzpůsobení bytového prostoru a získání centimetrů navíc, ale zejména pak odstranění zdroje hygienických problémů, jako jsou plísně.

Cílem námi provedené rekonstrukce koupelny je vytvořit takové místo, kde se budete s radostí probouzet a kde se Vám bude po náročném dni příjemně relaxovat.


Jak může vypadat Vaše koupelna po rekonstukci?

Rekonstukce koupelny Ostrava Rekonstukce koupelny Ostrava Rekonstukce koupelny Ostrava Rekonstukce koupelny Ostrava

Rekonstukce koupelny Ostrava Rekonstukce koupelny Ostrava Rekonstukce koupelny Ostrava Rekonstukce koupelny Ostrava

Zaujaly Vás naše služby? Máte nějaké nejasnosti? Potřebujete podrobnější informace nebo chcete předběžný odhad ceny? Kontaktujte nás pomocí krátkého poptávkového formuláře.


 

Aby mohl být dotaz odeslán, vyplňte všechny kolonky.