o firmě aktuality kontakty

Rekonstrukce bytového jádra Ostrava - Grego interiéryRekonstrukce bytového jádra Ostrava - Grego interiéry
Tvoříme moderní design vašeho života
 

Rekonstrukce bytového jádra Ostrava

Nejste spokojeni se stavem Vašeho bytového jádra? Přejete si útulné a příjemné prostředí, které by odpovídalo estetickým i užitným kritériím? Pak se pusťte do plánování a vše ostatní, jako je rekonstrukce bytového jádra a práce s ní spojené, nechte na nás.

Nabízíme Vám kompletní provedení rekonstrukce bytového jádra, zaručujeme kvalitní práci i materiál, vstřícný přístup a splnění časových termínů.


Vyměňte staré bytové jádro za nové

Umakartová jádra, která byla v minulosti běžnou součástí bytů, jsou v dnešní době již zastaralá, nevyhovují současným nárokům na bydlení a v mnoha případech se také stávají zdrojem zdraví škodlivých plísní.

Rekonstrukce bytového jádra se tak stává tím správným krokem, který nejen že zkvalitní Vaše bydlení, ale zároveň jej i zhodnotí.


Jak probíhá rekonstrukce bytového jádra?

Rekonstrukce bytového jádra začíná vybouráním starého jádra. Následně přichází na řadu vyzdění nových stěn, rekonstrukce vodoinstalace, elektřiny a odpadní kanalizace, dodání a montáž sanitární techniky, položení dlažby a obkladů. Na závěr pak vymalování stěn a úklid.


Jsme tu pro Vás

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi, proto provádíme rekonstrukce bytového jádra dle Vašich požadavků. Pokud si nevíte s něčím rady nebo se potřebujete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme Vám naše dlouholeté zkušenosti a znalosti z oboru.

Cílem naší rekonstrukce bytového jádra je to, abyste si bez starostí užívali nového prostoru ve Vašem bytě.


Jak u nás probíhá rekonstukce bytového jádra

Rekonstukce bytového jádra Ostrava Rekonstukce bytového jádra Ostrava Rekonstukce bytového jádra Ostrava Rekonstukce bytového jádra Ostrava

Rekonstukce bytového jádra Ostrava Rekonstukce bytového jádra Ostrava Rekonstukce bytového jádra Ostrava Rekonstukce bytového jádra Ostrava

Zaujaly Vás naše služby? Máte nějaké nejasnosti? Potřebujete podrobnější informace nebo chcete předběžný odhad ceny? Kontaktujte nás pomocí krátkého poptávkového formuláře.


 

Aby mohl být dotaz odeslán, vyplňte všechny kolonky.